Παρασκευή, 14 Σεπτεμβρίου 2012

ΚΑΤΑΤΑΞΗ UEFA ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2012 (πριν τους ομίλους)

Club coefficients 2012/13


 

 
Country
08/0909/1010/1111/1212/13Pts
1 FC BarcelonaFC BarcelonaESP28.66230.58536.64234.1714.628134.690
2 FC Bayern MünchenFC Bayern MünchenGER22.53730.61624.13333.0504.528114.865
3 Manchester United FCManchester United FCENG28.00028.58536.67116.0504.600113.907
4 Chelsea FCChelsea FCENG25.00022.58526.67133.0504.600111.907
5 Real Madrid CFReal Madrid CFESP14.66222.58533.64236.1714.628111.690
6 Arsenal FCArsenal FCENG22.00025.58522.67122.0504.60096.907
7 FC Internazionale MilanoFC Internazionale MilanoITA13.27534.08521.31420.2710.45089.396
8 FC PortoFC PortoPOR17.35721.00031.76012.3664.58387.066
9 Club Atlético de MadridClub Atlético de MadridESP17.66224.5859.64234.1710.62886.690
10 Valencia CFValencia CFESP13.66219.58521.64225.1714.62884.690
11 Olympique LyonnaisOlympique LyonnaisFRA15.20028.00019.15019.1000.58382.033
12 FC Shakhtar DonetskFC Shakhtar DonetskUKR29.32511.16026.0169.5504.60080.651
13 SL BenficaSL BenficaPOR4.35721.00025.76023.3664.58379.066
14 AC MilanAC MilanITA14.27519.08518.31422.2714.45078.396
15 PFC CSKA MoskvaPFC CSKA MoskvaRUS18.95021.23316.18317.9502.11676.433
16 Olympique de MarseilleOlympique de MarseilleFRA14.20017.00020.15021.1000.58373.033
17 Liverpool FCLiverpool FCENG23.00024.58515.6713.0500.60066.907
18 FC Schalke 04FC Schalke 04GER8.5373.61630.13320.0504.52866.865
19 Manchester City FCManchester City FCENG20.0003.58516.67120.0504.60064.907
20 Villarreal CFVillarreal CFESP18.66210.58526.6428.1710.62864.690
21 Sporting Clube de PortugalSporting Clube de PortugalPOR13.35714.00013.76022.3660.58364.066
22 FC Dynamo KyivFC Dynamo KyivUKR22.3259.16019.0167.5504.60062.651
23 FC Zenit St PetersburgFC Zenit St PetersburgRUS14.9502.73318.18319.9504.61660.433
24 AFC AjaxAFC AjaxNED14.26610.88315.23314.7204.44259.545
25 PSV EindhovenPSV EindhovenNED6.26613.88320.23318.7200.44259.545
26 SC BragaSC BragaPOR13.3573.00025.76012.3664.58359.066
27 SV Werder BremenSV Werder BremenGER24.53718.61611.1333.0500.52857.865
28 FC TwenteFC TwenteNED9.2669.88317.23317.7200.44254.545
29 Hamburger SVHamburger SVGER24.53721.6163.1333.0500.52852.865
30 Sevilla FCSevilla FCESP10.66222.58512.6425.6710.62852.190
31 Olympiacos FCOlympiacos FCGRE9.30017.5802.52017.5204.48051.400
32 FC Metalist KharkivFC Metalist KharkivUKR18.3252.66010.01619.5500.60051.151
33 Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FCENG12.0003.58524.67110.0500.60050.907
34 AS RomaAS RomaITA16.27512.08518.3143.7710.45050.896
35 JuventusJuventusITA16.27518.0858.3142.2714.45049.396
36 Paris Saint-Germain FCParis Saint-Germain FCFRA18.2003.00014.1509.1004.58349.033
37 VfB StuttgartVfB StuttgartGER10.53720.61613.1333.0500.52847.865
38 FC Girondins de BordeauxFC Girondins de BordeauxFRA11.20030.0002.1502.1000.58346.033
39 Athletic ClubAthletic ClubESP2.66211.5853.64227.1710.62845.690
40 R. Standard de LiègeR. Standard de LiègeBEL10.90017.7400.92015.0200.62045.200
41 Fulham FCFulham FCENG3.00026.5853.6719.0500.60042.907
42 FC Basel 1893FC Basel 1893SUI4.5807.15010.18020.2000.52542.635
43 LOSC LilleLOSC LilleFRA2.20015.0009.15011.1004.58342.033
44 Bayer 04 LeverkusenBayer 04 LeverkusenGER2.5373.61616.13319.0500.52841.865
45 FC KøbenhavnFC KøbenhavnDEN9.6407.88018.3404.6200.38040.860
46 ACF FiorentinaACF FiorentinaITA11.27524.0852.3142.2710.45040.396
47 RSC AnderlechtRSC AnderlechtBEL0.90014.7405.92014.0204.62040.200
48 AZ AlkmaarAZ AlkmaarNED1.2669.8837.23318.7201.94239.045
49 FC Rubin KazanFC Rubin KazanRUS1.95014.23312.1839.9500.61638.933
50 VfL WolfsburgVfL WolfsburgGER12.53719.6163.1333.0500.52838.865
51 SSC NapoliSSC NapoliITA4.2753.0859.31421.2710.45038.396
52 Panathinaikos FCPanathinaikos FCGRE13.30013.5807.5203.0200.48037.900
53 FC Spartak MoskvaFC Spartak MoskvaRUS7.9501.23320.1833.4504.61637.433
54 Udinese CalcioUdinese CalcioITA17.2753.0852.31414.2710.45037.396
55 APOEL FCAPOEL FCCYP2.2667.8502.12520.8252.15035.216
56 Galatasaray AŞGalatasaray AŞTUR15.40011.5202.4201.0204.44034.800
57 FC BATE BorisovFC BATE BorisovBLR6.8005.67510.1756.6254.65033.925
58 Beşiktaş JKBeşiktaş JKTUR3.4008.5209.92011.0200.44033.300
59 Club Brugge KVClub Brugge KVBEL6.90011.7403.92010.0200.62033.200
60 Borussia DortmundBorussia DortmundGER4.5373.61610.13310.0504.52832.865
61 Hannover 96Hannover 96GER2.5373.6163.13319.0500.52828.865
62 PAOK FCPAOK FCGRE1.3003.08010.52011.5201.98028.400
63 FC SalzburgFC SalzburgAUT0.45014.8752.8758.4251.35027.975
64 Hapoel Tel-Aviv FCHapoel Tel-Aviv FCISR0.35010.4508.9256.2000.40026.325
65 Hertha BSC BerlinHertha BSC BerlinGER7.53711.6163.1333.0500.52825.865
66 Celtic FCCeltic FCSCO7.3755.5332.2205.5504.38025.058
67 AS Saint-ÉtienneAS Saint-ÉtienneFRA17.2003.0002.1502.1000.58325.033
68 Aston Villa FCAston Villa FCENG11.0005.0855.1713.0500.60024.907
69 GNK Dinamo ZagrebGNK Dinamo ZagrebCRO4.8664.6005.8254.7504.82524.866
70 KKS Lech PoznańKKS Lech PoznańPOL8.0001.92510.9001.3251.50023.650
71 UC SampdoriaUC SampdoriaITA11.2753.0856.3142.2710.45023.396
72 Everton FCEverton FCENG4.00011.5853.6713.0500.60022.907
73 CFR 1907 ClujCFR 1907 ClujROU6.5283.2167.6330.8664.60022.844
74 FC Steaua BucureştiFC Steaua BucureştiROU4.5285.2165.6336.8660.60022.844
75 Fenerbahçe SKFenerbahçe SKTUR6.40012.5202.4201.0200.44022.800
76 Real Racing ClubReal Racing ClubESP10.6623.5853.6424.1710.62822.690
77 Rangers FCRangers FCSCO0.3756.53312.7202.0500.38022.058
78 Stoke City FCStoke City FCENG3.0003.5853.67111.0500.60021.907
79 RC Deportivo La CoruñaRC Deportivo La CoruñaESP9.6623.5853.6424.1710.62821.690
80 S.S. LazioS.S. LazioITA2.2757.0852.3149.2710.45021.396
81 Birmingham City FCBirmingham City FCENG3.0003.5853.67110.0500.60020.907
82 AC Sparta PrahaAC Sparta PrahaCZE2.4755.8208.7002.5500.60020.145
83 Portsmouth FCPortsmouth FCENG9.0003.5853.6713.0500.60019.907
84 Trabzonspor AŞTrabzonspor AŞTUR1.4003.0202.42011.0201.94019.800
85 Getafe CFGetafe CFESP2.6623.5858.6424.1710.62819.690
86 FC Lokomotiv MoskvaFC Lokomotiv MoskvaRUS1.9501.2333.68311.9500.61619.433
87 Aalborg BKAalborg BKDEN15.6401.3801.3400.6200.38019.360
88 sc Heerenveensc HeerenveenNED4.2667.8832.2332.7201.94219.045
89 Málaga CFMálaga CFESP2.6623.5853.6424.1714.62818.690
90 Anorthosis Famagusta FCAnorthosis Famagusta FCCYP9.2661.3502.1252.8251.65017.216
91 AS Nancy-LorraineAS Nancy-LorraineFRA9.2003.0002.1502.1000.58317.033
92 FK Austria WienFK Austria WienAUT2.4503.8752.3757.4250.35016.475
93 AEK Athens FCAEK Athens FCGRE1.3004.5806.5203.5200.48016.400
94 US Città di PalermoUS Città di PalermoITA2.2753.0857.3143.2710.45016.396
95 FC Unirea UrziceniFC Unirea UrziceniROU1.52811.2162.1330.8660.60016.344
96 KRC GenkKRC GenkBEL0.9003.2402.4209.0200.62016.200
97 BSC Young BoysBSC Young BoysSUI1.5802.1509.1802.7000.52516.135
98 AJ AuxerreAJ AuxerreFRA2.2003.0008.1502.1000.58316.033
99 MŠK ŽilinaMŠK ŽilinaSVK6.9662.0004.6000.9751.30015.841
100 FC ZürichFC ZürichSUI0.5808.1501.1805.2000.52515.635

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

ΑΣΤΕΡΟΕΙΔΕΙΣ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ

ΑΣΤΕΡΟΕΙΔΕΙΣ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ
Earth's Busy Neighborhood

CHEMTRAILS

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Α.Ε.Κ

ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΑΝΕΛΕΣ ΤΗΣ ΑΕΚ ΑΠΟ ΤΟ 1924 ΕΩΣ ΤΟ 2008

ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΑΝΕΛΕΣ ΤΗΣ ΑΕΚ ΑΠΟ ΤΟ 1924 ΕΩΣ ΤΟ 2008

Ο Βασιλεύς Κωνσταντίνος ΙΓ΄

Ο Βασιλεύς Κωνσταντίνος ΙΓ΄
O Βασιλεύς προσκυνεί το Ελληνικό έδαφος!!! Ενώ οι μασόνοι του πατσοκ & της νδ το πουλάν!!!

ΜΗ ΒΛΑΣΦΗΜΕΙΤΕ

ΜΗ ΒΛΑΣΦΗΜΕΙΤΕ

ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΑΠΟ ΜΕΤΑΛΛΕΥΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΥ

Ζ. Χαλέμης - Επιπτώσεις στην υγεία απο μεταλλευτική δραστηριότητα Χρυσ

Κυριάκος Διακογιάννης - Το πανέρι με τις Οχιές