Σάββατο, 8 Δεκεμβρίου 2012

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ UEFA ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2012 (ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ)

Club coefficients 2012/13 (για το 2013 πριν τους ομίλους πατήστε εδώ)


Country
08/0909/1010/1111/1212/13Pts
1FC BarcelonaFC BarcelonaESP28.66230.58536.64234.17120.771150.833
2FC Bayern MünchenFC Bayern MünchenGER22.53730.61624.13333.05020.671131.008
3Manchester United FCManchester United FCENG28.00028.58536.67116.05019.228128.535
4Real Madrid CFReal Madrid CFESP14.66222.58533.64236.17119.771126.833
5Chelsea FCChelsea FCENG25.00022.58526.67133.05013.228120.535
6Arsenal FCArsenal FCENG22.00025.58522.67122.05018.228110.535
7FC PortoFC PortoPOR17.35721.00031.76012.36619.683102.166
8Valencia CFValencia CFESP13.66219.58521.64225.17120.771100.833
9FC Internazionale MilanoFC Internazionale MilanoITA13.27534.08521.31420.27110.15099.096
10Club Atlético de MadridClub Atlético de MadridESP17.66224.5859.64234.17110.77196.833
11Olympique LyonnaisOlympique LyonnaisFRA15.20028.00019.15019.10013.01694.466
12FC Shakhtar DonetskFC Shakhtar DonetskUKR29.32511.16026.0169.55017.76693.818
13AC MilanAC MilanITA14.27519.08518.31422.27117.15091.096
14SL BenficaSL BenficaPOR4.35721.00025.76023.36611.68386.166
15FC Schalke 04FC Schalke 04GER8.5373.61630.13320.05020.67183.008
16Olympique de MarseilleOlympique de MarseilleFRA14.20017.00020.15021.1006.01678.466
17PFC CSKA MoskvaPFC CSKA MoskvaRUS18.95021.23316.18317.9502.91677.233
18Liverpool FCLiverpool FCENG23.00024.58515.6713.0509.22875.535
19Manchester City FCManchester City FCENG20.0003.58516.67120.0509.22869.535
20FC Dynamo KyivFC Dynamo KyivUKR22.3259.16019.0167.5509.76667.818
21Sporting Clube de PortugalSporting Clube de PortugalPOR13.35714.00013.76022.3663.68367.166
22Villarreal CFVillarreal CFESP18.66210.58526.6428.1712.77166.833
23FC Zenit St PetersburgFC Zenit St PetersburgRUS14.9502.73318.18319.95010.41666.233
24Paris Saint-Germain FCParis Saint-Germain FCFRA18.2003.00014.1509.10021.01665.466
25JuventusJuventusITA16.27518.0858.3142.27120.15065.096
26PSV EindhovenPSV EindhovenNED6.26613.88320.23318.7205.78564.888
27AFC AjaxAFC AjaxNED14.26610.88315.23314.7207.78562.888
28SC BragaSC BragaPOR13.3573.00025.76012.3667.68362.166
29FC Metalist KharkivFC Metalist KharkivUKR18.3252.66010.01619.55010.76661.318
30Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FCENG12.0003.58524.67110.05010.22860.535
31SV Werder BremenSV Werder BremenGER24.53718.61611.1333.0502.67160.008
32FC TwenteFC TwenteNED9.2669.88317.23317.7204.78558.888
33Olympiacos FCOlympiacos FCGRE9.30017.5802.52017.52010.88057.800
34FC Girondins de BordeauxFC Girondins de BordeauxFRA11.20030.0002.1502.10011.01656.466
35VfB StuttgartVfB StuttgartGER10.53720.61613.1333.0508.67156.008
36Hamburger SVHamburger SVGER24.53721.6163.1333.0502.67155.008
37Sevilla FCSevilla FCESP10.66222.58512.6425.6712.77154.333
38Bayer 04 LeverkusenBayer 04 LeverkusenGER2.5373.61616.13319.05011.67153.008
39AS RomaAS RomaITA16.27512.08518.3143.7712.15052.596
40Athletic ClubAthletic ClubESP2.66211.5853.64227.1716.77151.833
41FC Basel 1893FC Basel 1893SUI4.5807.15010.18020.2008.22550.335
42Borussia DortmundBorussia DortmundGER4.5373.61610.13310.05021.67150.008
43FC Rubin KazanFC Rubin KazanRUS1.95014.23312.1839.95011.41649.733
44Galatasaray AŞGalatasaray AŞTUR15.40011.5202.4201.02017.28047.640
45FC KøbenhavnFC KøbenhavnDEN9.6407.88018.3404.6206.66047.140
46SSC NapoliSSC NapoliITA4.2753.0859.31421.2718.15046.096
47R. Standard de LiègeR. Standard de LiègeBEL10.90017.7400.92015.0201.26045.840
48LOSC LilleLOSC LilleFRA2.20015.0009.15011.1008.01645.466
49RSC AnderlechtRSC AnderlechtBEL0.90014.7405.92014.0209.26044.840
50Fulham FCFulham FCENG3.00026.5853.6719.0502.22844.535
51Panathinaikos FCPanathinaikos FCGRE13.30013.5807.5203.0204.88042.300
52Udinese CalcioUdinese CalcioITA17.2753.0852.31414.2715.15042.096
53ACF FiorentinaACF FiorentinaITA11.27524.0852.3142.2712.15042.096
54VfL WolfsburgVfL WolfsburgGER12.53719.6163.1333.0502.67141.008
55FC Spartak MoskvaFC Spartak MoskvaRUS7.9501.23320.1833.4507.41640.233
56Hannover 96Hannover 96GER2.5373.6163.13319.05011.67140.008
57AZ AlkmaarAZ AlkmaarNED1.2669.8837.23318.7202.28539.388
58FC BATE BorisovFC BATE BorisovBLR6.8005.67510.1756.6258.85038.125
59Celtic FCCeltic FCSCO7.3755.5332.2205.55016.86037.538
60Club Brugge KVClub Brugge KVBEL6.90011.7403.92010.0204.26036.840
61APOEL FCAPOEL FCCYP2.2667.8502.12520.8252.30035.366
62Málaga CFMálaga CFESP2.6623.5853.6424.17120.77134.833
63Beşiktaş JKBeşiktaş JKTUR3.4008.5209.92011.0201.28034.140
64Fenerbahçe SKFenerbahçe SKTUR6.40012.5202.4201.02010.28032.640
65S.S. LazioS.S. LazioITA2.2757.0852.3149.27111.15032.096
66FC Steaua BucureştiFC Steaua BucureştiROU4.5285.2165.6336.8669.20031.444
67CFR 1907 ClujCFR 1907 ClujROU6.5283.2167.6330.86612.20030.444
68Hapoel Tel-Aviv FCHapoel Tel-Aviv FCISR0.35010.4508.9256.2003.65029.575
69PAOK FCPAOK FCGRE1.3003.08010.52011.5202.38028.800
70FC SalzburgFC SalzburgAUT0.45014.8752.8758.4251.45028.075
71Hertha BSC BerlinHertha BSC BerlinGER7.53711.6163.1333.0502.67128.008
72AC Sparta PrahaAC Sparta PrahaCZE2.4755.8208.7002.5508.40027.945
73Aston Villa FCAston Villa FCENG11.0005.0855.1713.0502.22826.535
74AS Saint-ÉtienneAS Saint-ÉtienneFRA17.2003.0002.1502.1002.01626.466
75GNK Dinamo ZagrebGNK Dinamo ZagrebCRO4.8664.6005.8254.7505.87525.916
76KRC GenkKRC GenkBEL0.9003.2402.4209.02010.26025.840
77UC SampdoriaUC SampdoriaITA11.2753.0856.3142.2712.15025.096
78Levante UDLevante UDESP2.6623.5853.6424.17110.77124.833
79Real Racing ClubReal Racing ClubESP10.6623.5853.6424.1712.77124.833
80Everton FCEverton FCENG4.00011.5853.6713.0502.22824.535
81BSC Young BoysBSC Young BoysSUI1.5802.1509.1802.7008.22523.835
82RC Deportivo La CoruñaRC Deportivo La CoruñaESP9.6623.5853.6424.1712.77123.833
83KKS Lech PoznańKKS Lech PoznańPOL8.0001.92510.9001.3251.50023.650
84Stoke City FCStoke City FCENG3.0003.5853.67111.0502.22823.535
85FC Viktoria PlzeňFC Viktoria PlzeňCZE0.4750.8201.70010.05010.40023.445
86VfL Borussia MönchengladbachVfL Borussia MönchengladbachGER2.5373.6163.1333.05010.67123.008
87FC Dnipro DnipropetrovskFC Dnipro DnipropetrovskUKR3.3251.1603.5163.05011.76622.818
88Rangers FCRangers FCSCO0.3756.53312.7202.0500.86022.538
89Newcastle United FCNewcastle United FCENG3.0003.5853.6713.0509.22822.535
90Birmingham City FCBirmingham City FCENG3.0003.5853.67110.0502.22822.535
91Getafe CFGetafe CFESP2.6623.5858.6424.1712.77121.833
92Portsmouth FCPortsmouth FCENG9.0003.5853.6713.0502.22821.535
93Trabzonspor AŞTrabzonspor AŞTUR1.4003.0202.42011.0202.78020.640
94FC Lokomotiv MoskvaFC Lokomotiv MoskvaRUS1.9501.2333.68311.9501.41620.233
95Aalborg BKAalborg BKDEN15.6401.3801.3400.6200.66019.640
96sc Heerenveensc HeerenveenNED4.2667.8832.2332.7202.28519.388
97Montpellier Hérault SCMontpellier Hérault SCFRA2.2003.0003.1502.1008.01618.466
98AS Nancy-LorraineAS Nancy-LorraineFRA9.2003.0002.1502.1002.01618.466
99US Città di PalermoUS Città di PalermoITA2.2753.0857.3143.2712.15018.096
100CS MarítimoCS MarítimoPOR1.3572.0005.2602.3666.68317.666
101AJ AuxerreAJ AuxerreFRA2.2003.0008.1502.1002.01617.466
102FK PartizanFK PartizanSRB4.6002.6004.7001.9253.60017.425
103Anorthosis Famagusta FCAnorthosis Famagusta FCCYP9.2661.3502.1252.8251.80017.366
104Genoa CFCGenoa CFCITA2.2758.0852.3142.2712.15017.096
105FC Unirea UrziceniFC Unirea UrziceniROU1.52811.2162.1330.8661.20016.944
106Rosenborg BKRosenborg BKNOR6.5000.9202.4751.9604.98016.835
107AEK Athens FCAEK Athens FCGRE1.3004.5806.5203.5200.88016.800
108CD NacionalCD NacionalPOR1.3576.0003.7603.8661.68316.666
109FK Austria WienFK Austria WienAUT2.4503.8752.3757.4250.45016.575
110Stade Rennais FCStade Rennais FCFRA4.2003.0002.1505.1002.01616.466
111Toulouse FCToulouse FCFRA2.2008.0002.1502.1002.01616.466
112FC ZürichFC ZürichSUI0.5808.1501.1805.2001.22516.335
1131. FSV Mainz 051. FSV Mainz 05GER2.5373.6163.1334.0502.67116.008
114SC VasluiSC VasluiROU2.5282.7162.1335.8662.70015.944
115NEC NijmegenNEC NijmegenNED8.2661.8832.2332.7200.78515.888
116MŠK ŽilinaMŠK ŽilinaSVK6.9662.0004.6000.9751.30015.841
117FC Anji MakhachkalaFC Anji MakhachkalaRUS1.9501.2332.1831.9508.41615.733
118A. Académica de CoimbraA. Académica de CoimbraPOR1.3572.0003.7602.3665.68315.166
119Wisła KrakówWisła KrakówPOL2.0001.4251.9009.3250.50015.150
120Aris Thessaloniki FCAris Thessaloniki FCGRE1.3001.5809.5201.5200.88014.800
121BursasporBursasporTUR1.4001.5205.9202.5202.78014.140
122FeyenoordFeyenoordNED3.2661.8833.7332.7202.28513.888
123FC UtrechtFC UtrechtNED1.2661.8837.2332.7200.78513.888
124KAA GentKAA GentBEL0.9002.7405.9202.0202.26013.840
125Vitória SCVitória SCPOR2.3572.0003.7603.8661.68313.666
126Legia WarszawaLegia WarszawaPOL1.0001.4250.9008.3252.00013.650
127Maccabi Haifa FCMaccabi Haifa FCISR0.3505.4501.9255.2000.65013.575
128FC Dinamo BucureştiFC Dinamo BucureştiROU1.5285.2161.6332.3662.70013.444
129FC Vorskla PoltavaFC Vorskla PoltavaUKR3.3252.6602.0163.5501.76613.318
130FC Karpaty LvivFC Karpaty LvivUKR3.3251.1604.0163.0501.76613.318



Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

ΑΣΤΕΡΟΕΙΔΕΙΣ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ

ΑΣΤΕΡΟΕΙΔΕΙΣ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ
Earth's Busy Neighborhood

CHEMTRAILS

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Α.Ε.Κ

ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΑΝΕΛΕΣ ΤΗΣ ΑΕΚ ΑΠΟ ΤΟ 1924 ΕΩΣ ΤΟ 2008

ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΑΝΕΛΕΣ ΤΗΣ ΑΕΚ ΑΠΟ ΤΟ 1924 ΕΩΣ ΤΟ 2008

Ο Βασιλεύς Κωνσταντίνος ΙΓ΄

Ο Βασιλεύς Κωνσταντίνος ΙΓ΄
O Βασιλεύς προσκυνεί το Ελληνικό έδαφος!!! Ενώ οι μασόνοι του πατσοκ & της νδ το πουλάν!!!

ΜΗ ΒΛΑΣΦΗΜΕΙΤΕ

ΜΗ ΒΛΑΣΦΗΜΕΙΤΕ

ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΑΠΟ ΜΕΤΑΛΛΕΥΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΥ

Ζ. Χαλέμης - Επιπτώσεις στην υγεία απο μεταλλευτική δραστηριότητα Χρυσ

Κυριάκος Διακογιάννης - Το πανέρι με τις Οχιές