Παρασκευή, 30 Αυγούστου 2013

ΚΑΤΑΤΑΞΗ UEFA ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013 (πριν τους ομιλους)



Country
08/0909/1010/1111/1212/13Pts
1FC BarcelonaFC BarcelonaESP28.66230.58536.64234.17127.542157.605
2FC Bayern MünchenFC Bayern MünchenGER22.53730.61624.13333.05036.585146.922
3Chelsea FCChelsea FCENG25.00022.58526.67133.05030.285137.592
4Real Madrid CFReal Madrid CFESP14.66222.58533.64236.17129.542136.605
5Manchester United FCManchester United FCENG28.00028.58536.67116.05021.285130.592
6Arsenal FCArsenal FCENG22.00025.58522.67122.05021.285113.592
7FC Internazionale MilanoFC Internazionale MilanoITA13.27534.08521.31420.27116.883105.829
8FC PortoFC PortoPOR17.35721.00031.76012.36622.350104.833
9SL BenficaSL BenficaPOR4.35721.00025.76023.36628.350102.833
10Valencia CFValencia CFESP13.66219.58521.64225.17122.542102.605
11Club Atlético de MadridClub Atlético de MadridESP17.66224.5859.64234.17113.54299.605
12Olympique LyonnaisOlympique LyonnaisFRA15.20028.00019.15019.10014.35095.800
13FC Shakhtar DonetskFC Shakhtar DonetskUKR29.32511.16026.0169.55018.90094.951
14AC MilanAC MilanITA14.27519.08518.31422.27119.88393.829
15FC Schalke 04FC Schalke 04GER8.5373.61630.13320.05022.58584.922
16Olympique de MarseilleOlympique de MarseilleFRA14.20017.00020.15021.1006.35078.800
17Liverpool FCLiverpool FCENG23.00024.58515.6713.05012.28578.592
18PFC CSKA MoskvaPFC CSKA MoskvaRUS18.95021.23316.18317.9503.45077.766
19Paris Saint-Germain FCParis Saint-Germain FCFRA18.2003.00014.1509.10027.35071.800
20JuventusJuventusITA16.27518.0858.3142.27125.88370.829
21FC ZenitFC ZenitRUS14.9502.73318.18319.95014.95070.766
22Manchester City FCManchester City FCENG20.0003.58516.67120.05010.28570.592
23Sporting Clube de PortugalSporting Clube de PortugalPOR13.35714.00013.76022.3666.35069.833
24Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FCENG12.0003.58524.67110.05019.28569.592
25FC Dynamo KyivFC Dynamo KyivUKR22.3259.16019.0167.55010.90068.951
26Villarreal CFVillarreal CFESP18.66210.58526.6428.1713.54267.605
27AFC AjaxAFC AjaxNED14.26610.88315.23314.7209.84264.945
28PSV EindhovenPSV EindhovenNED6.26613.88320.23318.7205.84264.945
29SC BragaSC BragaPOR13.3573.00025.76012.3668.35062.833
30FC Metalist KharkivFC Metalist KharkivUKR18.3252.66010.01619.55011.90062.451
31Borussia DortmundBorussia DortmundGER4.5373.61610.13310.05033.58561.922
32SV Werder BremenSV Werder BremenGER24.53718.61611.1333.0503.58560.922
33VfB StuttgartVfB StuttgartGER10.53720.61613.1333.05012.58559.922
34FC Girondins de BordeauxFC Girondins de BordeauxFRA11.20030.0002.1502.10014.35059.800
35FC Basel 1893FC Basel 1893SUI4.5807.15010.18020.20017.67559.785
36FC TwenteFC TwenteNED9.2669.88317.23317.7204.84258.945
37FC Rubin KazanFC Rubin KazanRUS1.95014.23312.1839.95019.95058.266
38Olympiacos FCOlympiacos FCGRE9.30017.5802.52017.52010.88057.800
39Hamburger SVHamburger SVGER24.53721.6163.1333.0503.58555.922
40Sevilla FCSevilla FCESP10.66222.58512.6425.6713.54255.105
41Galatasaray AŞGalatasaray AŞTUR15.40011.5202.4201.02024.04054.400
42Bayer 04 LeverkusenBayer 04 LeverkusenGER2.5373.61616.13319.05012.58553.922
43AS RomaAS RomaITA16.27512.08518.3143.7712.88353.329
44Athletic ClubAthletic ClubESP2.66211.5853.64227.1717.54252.605
45FC KøbenhavnFC KøbenhavnDEN9.6407.88018.3404.6206.66047.140
46SSC NapoliSSC NapoliITA4.2753.0859.31421.2718.88346.829
47Fenerbahçe SKFenerbahçe SKTUR6.40012.5202.4201.02024.04046.400
48R. Standard de LiègeR. Standard de LiègeBEL10.90017.7400.92015.0201.30045.880
49LOSC LilleLOSC LilleFRA2.20015.0009.15011.1008.35045.800
50Fulham FCFulham FCENG3.00026.5853.6719.0503.28545.592
51RSC AnderlechtRSC AnderlechtBEL0.90014.7405.92014.0209.30044.880
52Udinese CalcioUdinese CalcioITA17.2753.0852.31414.2715.88342.829
53ACF FiorentinaACF FiorentinaITA11.27524.0852.3142.2712.88342.829
54Panathinaikos FCPanathinaikos FCGRE13.30013.5807.5203.0204.88042.300
55Hannover 96Hannover 96GER2.5373.6163.13319.05013.58541.922
56VfL WolfsburgVfL WolfsburgGER12.53719.6163.1333.0503.58541.922
57SS LazioSS LazioITA2.2757.0852.3149.27120.88341.829
58FC Spartak MoskvaFC Spartak MoskvaRUS7.9501.23320.1833.4507.95040.766
59Málaga CFMálaga CFESP2.6623.5853.6424.17125.54239.605
60AZ AlkmaarAZ AlkmaarNED1.2669.8837.23318.7202.34239.445
61FC BATE BorisovFC BATE BorisovBLR6.8005.67510.1756.6259.90039.175
62Celtic FCCeltic FCSCO7.3755.5332.2205.55016.86037.538
63Club Brugge KVClub Brugge KVBEL6.90011.7403.92010.0204.30036.880
64FC Steaua BucureştiFC Steaua BucureştiROU4.5285.2165.6336.86613.36035.604
65APOEL FCAPOEL FCCYP2.2667.8502.12520.8252.30035.366
66Beşiktaş JKBeşiktaş JKTUR3.4008.5209.92011.0202.04034.900
67Newcastle United FCNewcastle United FCENG3.0003.5853.6713.05018.28531.592
68Levante UDLevante UDESP2.6623.5853.6424.17116.54230.605
69CFR 1907 ClujCFR 1907 ClujROU6.5283.2167.6330.86612.36030.604
70Hapoel Tel-Aviv FCHapoel Tel-Aviv FCISR0.35010.4508.9256.2003.65029.575
71AC Sparta PrahaAC Sparta PrahaCZE2.4755.8208.7002.5509.70029.245
72Hertha BSC BerlinHertha BSC BerlinGER7.53711.6163.1333.0503.58528.922
73PAOK FCPAOK FCGRE1.3003.08010.52011.5202.38028.800
74FC Viktoria PlzeňFC Viktoria PlzeňCZE0.4750.8201.70010.05015.70028.745
75FC SalzburgFC SalzburgAUT0.45014.8752.8758.4251.45028.075
76Aston Villa FCAston Villa FCENG11.0005.0855.1713.0503.28527.592
77KRC GenkKRC GenkBEL0.9003.2402.4209.02011.30026.880
78AS Saint-ÉtienneAS Saint-ÉtienneFRA17.2003.0002.1502.1002.35026.800
79GNK Dinamo ZagrebGNK Dinamo ZagrebCRO4.8664.6005.8254.7505.87525.916
80UC SampdoriaUC SampdoriaITA11.2753.0856.3142.2712.88325.829
81Real Racing ClubReal Racing ClubESP10.6623.5853.6424.1713.54225.605
82Everton FCEverton FCENG4.00011.5853.6713.0503.28525.592
83VfL Borussia MönchengladbachVfL Borussia MönchengladbachGER2.5373.6163.1333.05012.58524.922
84RC Deportivo La CoruñaRC Deportivo La CoruñaESP9.6623.5853.6424.1713.54224.605
85Stoke City FCStoke City FCENG3.0003.5853.67111.0503.28524.592
86BSC Young BoysBSC Young BoysSUI1.5802.1509.1802.7008.67524.285
87FC Dnipro DnipropetrovskFC Dnipro DnipropetrovskUKR3.3251.1603.5163.05012.90023.951
88KKS Lech PoznańKKS Lech PoznańPOL8.0001.92510.9001.3251.50023.650
89Birmingham City FCBirmingham City FCENG3.0003.5853.67110.0503.28523.592
90Getafe CFGetafe CFESP2.6623.5858.6424.1713.54222.605
91Portsmouth FCPortsmouth FCENG9.0003.5853.6713.0503.28522.592
92Rangers FCRangers FCSCO0.3756.53312.7202.0500.86022.538
93Trabzonspor AŞTrabzonspor AŞTUR1.4003.0202.42011.0203.54021.400
94FC Lokomotiv MoskvaFC Lokomotiv MoskvaRUS1.9501.2333.68311.9501.95020.766
95FC Anji MakhachkalaFC Anji MakhachkalaRUS1.9501.2332.1831.95012.95020.266
96Aalborg BKAalborg BKDEN15.6401.3801.3400.6200.66019.640
97sc Heerenveensc HeerenveenNED4.2667.8832.2332.7202.34219.445
98US Città di PalermoUS Città di PalermoITA2.2753.0857.3143.2712.88318.829
99Montpellier Hérault SCMontpellier Hérault SCFRA2.2003.0003.1502.1008.35018.800
100AS Nancy-LorraineAS Nancy-LorraineFRA9.2003.0002.1502.1002.35018.800
101CS MarítimoCS MarítimoPOR1.3572.0005.2602.3667.35018.333
102Genoa CFCGenoa CFCITA2.2758.0852.3142.2712.88317.829
103AJ AuxerreAJ AuxerreFRA2.2003.0008.1502.1002.35017.800
104FK PartizanFK PartizanSRB4.6002.6004.7001.9253.60017.425
105Anorthosis Famagusta FCAnorthosis Famagusta FCCYP9.2661.3502.1252.8251.80017.366
106CD NacionalCD NacionalPOR1.3576.0003.7603.8662.35017.333
107FC Unirea UrziceniFC Unirea UrziceniROU1.52811.2162.1330.8661.36017.104
1081. FSV Mainz 051. FSV Mainz 05GER2.5373.6163.1334.0503.58516.922
109Rosenborg BKRosenborg BKNOR6.5000.9202.4751.9604.98016.835
110Stade Rennais FCStade Rennais FCFRA4.2003.0002.1505.1002.35016.800
111AEK Athens FCAEK Athens FCGRE1.3004.5806.5203.5200.88016.800
112Toulouse FCToulouse FCFRA2.2008.0002.1502.1002.35016.800
113FC ZürichFC ZürichSUI0.5808.1501.1805.2001.67516.785
114FK Austria WienFK Austria WienAUT2.4503.8752.3757.4250.45016.575
115FC VasluiFC VasluiROU2.5282.7162.1335.8662.86016.104
116NEC NijmegenNEC NijmegenNED8.2661.8832.2332.7200.84215.945
117MŠK ŽilinaMŠK ŽilinaSVK6.9662.0004.6000.9751.30015.841
118A. Académica de CoimbraA. Académica de CoimbraPOR1.3572.0003.7602.3666.35015.833
119Wisła KrakówWisła KrakówPOL2.0001.4251.9009.3250.50015.150
120BursasporBursasporTUR1.4001.5205.9202.5203.54014.900
121Aris Thessaloniki FCAris Thessaloniki FCGRE1.3001.5809.5201.5200.88014.800
122Vitória SCVitória SCPOR2.3572.0003.7603.8662.35014.333
123FeyenoordFeyenoordNED3.2661.8833.7332.7202.34213.945
124FC UtrechtFC UtrechtNED1.2661.8837.2332.7200.84213.945
125KAA GentKAA GentBEL0.9002.7405.9202.0202.30013.880
126Legia WarszawaLegia WarszawaPOL1.0001.4250.9008.3252.00013.650
127FC Dinamo BucureştiFC Dinamo BucureştiROU1.5285.2161.6332.3662.86013.604
128Maccabi Haifa FCMaccabi Haifa FCISR0.3505.4501.9255.2000.65013.575
129FC Vorskla PoltavaFC Vorskla PoltavaUKR3.3252.6602.0163.5501.90013.451
130FC Karpaty LvivFC Karpaty LvivUKR3.3251.1604.0163.0501.90013.451
131FC Sochaux-MontbéliardFC Sochaux-MontbéliardFRA2.2003.0002.1503.6002.35013.300
132EA GuingampEA GuingampFRA2.2004.5002.1502.1002.35013.300
133SK Rapid WienSK Rapid WienAUT0.4505.8752.8751.4252.45013.075
134FC Paços de FerreiraFC Paços de FerreiraPOR1.3573.0003.7602.3662.35012.833
135Vitória FCVitória FCPOR2.3572.0003.7602.3662.35012.833
136FC NordsjællandFC NordsjællandDEN1.6400.8802.3402.1205.66012.640
137Odense BKOdense BKDEN1.6402.3804.3403.6200.66012.640
138FC Metalurh DonetskFC Metalurh DonetskUKR3.3252.6602.0161.5502.90012.451
139FC Dinamo MoskvaFC Dinamo MoskvaRUS1.9502.7332.1831.9503.45012.266
140PFC Levski SofiaPFC Levski SofiaBUL1.4502.6255.9251.3000.65011.950
141SK Slavia PrahaSK Slavia PrahaCZE4.4753.8200.7001.0501.70011.745
142SK Sturm GrazSK Sturm GrazAUT0.4504.8752.3753.4250.45011.575
143FC SheriffFC SheriffMDA0.1334.4254.4250.6001.95011.533
144SC Tavriya SimferopolSC Tavriya SimferopolUKR3.3251.1603.5161.5501.90011.451
145FC Alania VladikavkazFC Alania VladikavkazRUS1.9501.2332.1833.4501.95010.766
146FC Sibir NovosibirskFC Sibir NovosibirskRUS1.9501.2333.6831.9501.95010.766
147FC Amkar PermFC Amkar PermRUS1.9502.7332.1831.9501.95010.766
148NAC BredaNAC BredaNED1.2663.3832.2332.7200.84210.445
149AC OmoniaAC OmoniaCYP1.2661.8502.1253.3251.80010.366
150PFC Krylya Sovetov SamaraPFC Krylya Sovetov SamaraRUS1.9502.2332.1831.9501.95010.266


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

ΑΣΤΕΡΟΕΙΔΕΙΣ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ

ΑΣΤΕΡΟΕΙΔΕΙΣ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ
Earth's Busy Neighborhood

CHEMTRAILS

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Α.Ε.Κ

ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΑΝΕΛΕΣ ΤΗΣ ΑΕΚ ΑΠΟ ΤΟ 1924 ΕΩΣ ΤΟ 2008

ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΑΝΕΛΕΣ ΤΗΣ ΑΕΚ ΑΠΟ ΤΟ 1924 ΕΩΣ ΤΟ 2008

Ο Βασιλεύς Κωνσταντίνος ΙΓ΄

Ο Βασιλεύς Κωνσταντίνος ΙΓ΄
O Βασιλεύς προσκυνεί το Ελληνικό έδαφος!!! Ενώ οι μασόνοι του πατσοκ & της νδ το πουλάν!!!

ΜΗ ΒΛΑΣΦΗΜΕΙΤΕ

ΜΗ ΒΛΑΣΦΗΜΕΙΤΕ

ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΑΠΟ ΜΕΤΑΛΛΕΥΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΥ

Ζ. Χαλέμης - Επιπτώσεις στην υγεία απο μεταλλευτική δραστηριότητα Χρυσ

Κυριάκος Διακογιάννης - Το πανέρι με τις Οχιές